Doplnkové služby

CENTRAL - to nie sú len skvelé nákupy, ale aj kvalitné doplnkové služby, ktoré vašu návštevu spríjemnia a zjednodušia. Dokonca sú zárukou toho, že sa vždy radi vrátite.

V CENTRALE nájdete všetko, čo potrebujete. A ešte ďaleko viac. Samozrejmosťou sú doplnkové služby, akými sú pobočky bánk, bankomaty, čistiareň, pošta, kľúčová služba, pohodlné parkovanie, či taxislužba. Počas toho, ako vy nakupujete, my sa postaráme o vaše deti v detskom kútiku. V nákupnom centre nechýbajú ani bezbariérové toalety, či miestnosť na prebaľovanie detí, kde nájdete ten správny komfort a súkromie. Kdekoľvek v rámci nákupného centra sa pohodlne pripojíte na wifi a svoje nákupy môžete zakončiť oddychom alebo športom v modernom relax centre, v ktorom nechýba plavecký bazén, saunový svet, či vírivky. Energiu nepochybne načerpáte aj v zelenom parku na streche nákupného centra, ktorý sa právom pýši prvenstvom najväčší strešný park na Slovensku.

 

Darčekové poukážky CENTRAL v hodnote 10, 20 a 50€ zakúpite u nás na infopulte. Darčekové poukážky je možne využiť v obchodoch označených akceptačnou nálepkou, ich zoznam nájdete tu.

Aby sme boli v centre diania a v prípade potreby vždy nablízku, náš manažment sídli priamo v CENTRALE. Naše kancelárie nájdete na prízemí vedľa služobného vchodu.

Nákupy môžu byť občas aj únavné. CENTRAL preto ponúka svojim návštevníkom viacero možností na oddych a trávenie voľného času. Zelený park na streche, prístupný celoročne, ponúka výhľad na mesto a nájdete v ňom trávniky, stromy, lavičky, detské ihrisko a malý amfiteáter.
Vyznavači aktívneho oddychu ocenia najmodernejšie vybavené fitnes centrum Golem Club, ktorého súčasťou je aj 25-metrový plavecký bazén. Na tých, ktorí majú chuť rozmaznávať svoje telo a dušu inak, čaká relaxačná wellness & spa zóna.

CENTRAL poskytuje bezdrôtové pripojenie na internet. Spojiť sa s priateľmi alebo vybaviť pracovné e-maily môžete pohodlne a prakticky kdekoľvek.

V CENTRALE sa môžete vždy cítiť bezpečne. Nákupné centrum je strážené bezpečnostnou službou nepretržite 24 hodín denne.

Poradíme Vám, kde nájdete svoj obľúbený obchod, zavoláme  taxík, požičiame detský kočík, invalidný vozík, Petang... Zakúpite u nás aj darčekové poukážkypre svojich blízkych . Všetky ďalšie informácie Vám radi poskytneme v informačnom stánku na prízemí nákupného centra, oproti hlavnému vchodu z Metodovej ulice.

Postaráme sa o váš rýchly a bezpečný odvoz domov. Taxík vám radi zavoláme z informačného stánku umiestneného v centrálnom vchode z Metodovej ulice, na prízemí centra.

Trojpodlažné parkovisko so vstupom z Jelačičovej a Metodovej ulice ponúka 1 300 parkovacích miest. Samozrejmosťou sú vyhradené parkovacie miesta pre invalidných občanov a svetelná signalizácia voľných parkovacích miest. Prvé 4 hodiny parkovania sú v pracovné dni bezplatné a každá ďaľšia začatá hodina stojí 3€. Cez víkend a sviatky je parkovanie zdarma.Všetky ďalšie informácie o parkovaní nájdete pri vstupe na parkovisko.

 

Bezbariérové toalety sa nachádzajú na konci chodby na 2.podlaží a novootvorené na -1 podlaží medzi Samsungom a Teta drogérie.

WC

Toalety sa nachádzajú na 2. podlaží a novootvorené toalety sú na -1. podlaží centra v chodbe medzi Samsungom a Teta drogérie.

K prebaľovacej miestnosti na 2.poschodí pribudla aj novootvorená, ktorá sa nachádza pri toaletách na -1 poschodí v chodbe medzi Samsungom a Teta drogérie. 

Kým vy nakupujete alebo športujete, my sa postaráme o vaše deti. Detský kútik má zároveň aj ako jediný v hlavnom meste svoju vnútornú i vonkajšiu časť. Naši najmenší návštevníci sa tak môžu hrať na čerstvom vzduchu pod dohľadom spoľahlivého personálu. Detský kútik nájdete na 2.poschodí, najlepšie je prístupný výťahom situovaným v chodbe hlavného vstupu z Jelačičovej ulice.

K svojej hotovosti sa dostanete kedykoľvek, ľahko a rýchlo a to vďaka bankomatom umiestneným v nákupnom centre. Bankomat Tatra banky sa nachádza na -1.podlaží pri predajni Deichmann, hneď pri ňom sa nachádza pobočka a bankomat Raiffeisen BANK, bankomat Slovenskej sporiteľne je situovaný na -1.podlaží pred drogériou DM a bankomat VÚB nájdete na -1.podlaží pri Electrowolrld. Bankomat ČSOB nájdete na prízemí pri jednotke New Yorker, ďalej na 1. poschodí nájdete bankomaty v rámci pobočiek Tatra banky, Slovenskej sporiteľne a bankomat Poštovej banky nájdete na pobočke Slovenskej Pošty.

V CENTRALE sú veľmi štedro zastúpené aj banky, ktoré môžete navštíviť kedykoľvek počas otváracích hodín centra. Pobočky Tatra banky, Slovenskej sporiteľne a Poštovej banky sa nachádzajú na 1.poschodí, VÚB banka a pobočka Raiffeisen BANK sa nachádzajú na -1.podlaží.

Dobíjacia stanica je pre návštevníkov centra zdarma, nachádza sa na -1 podlaží pri predajni Orange

Nabíjacia stanica je vhodná pre všetky typy elektrických vozidiel. Disponuje štyrmi typmi koncoviek a dokáže nabiť dve autá súčasne.

Zákazníci obchodného centra  ju môžu nájsť na druhom podzemnom podlaží, v blízkosti autoumyvárne Blisk.

EN SK
Facebook

Otváracia doba

Obchody a gastro

Po-Pi: 10:00 - 21:00
So-Ne: 10:00 - 21:00

Fitness, wellness, bazén

Po-Pi: 06:00 - 22:00
So-Ne: 8:00 - 22:00

Supermarket Billa

Po-So: 7:00 - 21:00
Ne: 8:00 - 21:00

NAY Elektrodom

Po-Pi: 9:00 - 21:00
So-Ne: 9:00 - 21:00