CENTRAL

Nákupné srdce Bratislavy

Zaujíma vás niekoľko čísel?

Spádová oblasť
700 000 ob.

Stavebna plocha
150 000 m2

Počet obchodov
150

Parkovacích miest
1 300

Park o rozlohe
6 000 m

CENTRAL je najdostupnejším nákupným centrom v hlavnom meste. Hneď pred jeho bránami sa križujú dôležité dopravné tepny, autobusom či električkou sa sem dostanete azda z každého kúta mesta.

Diaľnica D1 ústi priamo v jeho susedstve. Na štyroch podlažiach s celkovou nájomnou plochou 36 000 m2 sa nachádza 150 obchodov, kaviarne a reštaurácie.

Služby

Mimoriadne kvalitne sú zastúpené aj služby, ako sú pobočky bánk, mobilní operátori a čistiareň, Student Agency, či jedinečný projekt Slovenskej pošty – najmodernejšia pošta v nákupnom centre.

Móda

Milovníci módy v Centrale nájdu najväčšiu predajňu značky ZARA na Slovensku a jej najnovší koncept. Spolu so Zarou otvorili v nákupnom centre v najmodernejšom dizajne i značky Bershka, Stradivarius a Pull&Bear z portfólia svetového módneho reťazca Inditex. Svoje prevádzky majú v Centrale okrem Zary zastúpené i obľúbené značky C&A, New Yorker, ďalej Liu Jo, Geox, Salamander, Deichmann, Humanic, Carpisa, Tally Weijl, Palmers, Mango, ale aj Gant, ktorý tu otvoril najväčšiu predajňu na Slovensku a v Českej republike so sekciami Gant Man a Gant Woman. Nechýbajú ani Klenoty Aurum, predajne Gerry Weber, Tezenis, Intimissimi, Etam, Calzedonia, Fann Parfumeries, Yves Rocher, NAY Elektrodom, dm drogerie, ako ani Intersport, Adidas a mnohé ďaľšie.

Nové značky

K značkám, pre ktoré je CENTRAL premiérou v slovenských nákupných centrách, patrí talianska móda Marella z portfólia módnej skupiny Max Mara, Gaastra a Diesel či predajne módnych doplnkov a šperkov Valentina.  Svoju prvú predajňu na Slovensku otvorila aj úspešná česká spoločnosť Potten&Pannen Staněk s predajňou kvalitných potrieb pre varenie a stolovanie svetových značiek, ďalej nemecká spoločnosť doplnkov pre domácich miláčikov Hunter, ďalej maďarská sieť papiernictiev Pirex papier, či predajca zdravých potravín Astevia. Milovníci fastfoodov sa môžu tešiť na kvalitné novinky Bageterie Boulevard a ázijskú kuchyňu Bok Simply Asian.

Fotogalérie

EN SK
Facebook

Otváracia doba

Obchody a gastro

Po-Pi: 10:00 - 21:00
So-Ne: 10:00 - 21:00

Fitness, wellness, bazén

Po-Pi: 06:00 - 22:00
So-Ne: 8:00 - 22:00

Supermarket Billa

Po-So: 7:00 - 21:00
Ne: 8:00 - 21:00

NAY Elektrodom

Po-Pi: 9:00 - 21:00
So-Ne: 9:00 - 21:00